Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

КАКВА БОМБА! ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША НЕ ПРЕСТАНУВА ДА ПРОВОЦИРА (фото)

Поп пејачката Јелена Карлеуша во моментов ужива со своите ќерки на Копаоник, а нејзинтие фанови се навикнати да ја гледаат во провокативни изданија, па таа реши и овој пат да ги поздрави преку Инстаграм.

Карлеуша објави кратко видео. Таа се снимаше додека седи во еден локал, и тоа во затегнато издание со прекрстени нозе, при што го покажа своето витко тело.

Без сомнеж Карлеуша и овој пат ја разбуди фантазијата кај припадниците на посилниот пол, а во продолжение погледнете како изгледаше.

најчитани вести

Спорт

Иван Чупиќ има договор со Вардар 1961 до крајот на оваа сезона. Хрватскиот репрезентативец иако има 34 години игра одлично, тој е еден од...

Македонија

Во текот на вчерашниот ден некаде околу 16 часот во СВР Струмица, 46-годишна жителка на Струмица пријавила дека во куќа во с.Борисово, сопственост на Т.И.(60), врз...

Македонија

Согласно Предлог-законот за попис, операцијата треба да се изврши од 1 до 21 април, а наградата за најлоша глума ќе се доделува на 24...

Свет

Повеќе од 230 милиони луѓе во Европа живеат во земји под целосна национална блокада. Светската здравствена организација ги повика европските земји да сторат повеќе...