Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ДРАМА: Снаодлив возач на УРНЕБЕСЕН НАЧИН ЈА ВОЗИ КОЛАТА

Ако е така, тогаш овој пример е потег на иден нобеловец.

Во последниве години, можевме да видиме многу слични примери, но ова е првиот пример за симбиоза на автомобил и приколка на овој начин.

Видеото наводно доаѓа од Русија и е снимено на почетокот на оваа година.

Само 11 секунди се доволни за да ја видите сами нереалната сцена што за некои ќе биде забавна.

На крајот на краиштата, треба да се има предвид дека опасноста демне на патот од сите страни, а ваквите прилагодувања не се најпаметно решение за проблемот.

најчитани вести

Спорт

Иван Чупиќ има договор со Вардар 1961 до крајот на оваа сезона. Хрватскиот репрезентативец иако има 34 години игра одлично, тој е еден од...

Македонија

Во текот на вчерашниот ден некаде околу 16 часот во СВР Струмица, 46-годишна жителка на Струмица пријавила дека во куќа во с.Борисово, сопственост на Т.И.(60), врз...

Забава

Драгана Мирковиќ под дејство на алкохол решила да ја отвори душата Учесничка во Парови, Драгана Мирковиќ под дејство на алкохол решила да ја отвори...

Забава

Во морето од различни сексуални пози, обично ги паметиме оние што гарантираат оргазам, или оние чие име е смешно за нас. Ви претставуваме една...