Connect with us

Hi, what are you looking for?

Балкан

СТРАШНА СНИМКА ГО ПОТРЕСЕ РЕГИОНОТ: ВОЛК БРУТАЛНО УБИ КУЧЕ (видео)

Социјалните медиуми беа преплавени со видео за кое регионалните медиуми тврдат дека е направено во БиХ, но сè уште не е докажано.

Видеото покажува како волк брутално убива куче. Имено, видеото ја покажува силата на гладниот sвер во тежок, зимски период, кога е подготвен на сè да стигне до својот плен.

Откако го уби, волкот го откина кучето од поводник и го одвлече во шумата. Погледнете:

најчитани вести

Македонија

Фрустрациите од губењето на водечкото место меѓу опозициските политичари од лидерот на Левица Димитар Апасиев, Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ ги демонстрира со панични реакции и...

Забава

На социјалните мрежи се појави урнебесен оглас каде што едно лице бара придружничка за инает на неговата поранешна девојка. Момчето нуди да ја носи...

Спорт

Иван Чупиќ има договор со Вардар 1961 до крајот на оваа сезона. Хрватскиот репрезентативец иако има 34 години игра одлично, тој е еден од...

Забава

Атрактивната балканска пејачка Сандра Африка им се обрати на нејзините фанови во прекрасно издание, а многумина останаа без коментар. Сандра им ги честиташе празниците...