Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

СОРАЈА Е ВИСТИНСКА СЕ*С БОМБА – СО ЕДНА ФОТОГРАФИЈА ГО ЗАПАЛИ ИНСТАГРАМ (фото)

Познатата старлета Сораја Вучелиќ повторно успеа да го запали Интернетот поради нејзините разголени фотографии.

Овој пат, таа е фотографирана  во проѕирна ноќница веднаш после капење, со чипка, а волшебните силиконски гради ги стави во прв план.

Исто така, позираше без градник, што особено го привлече вниманието на нејзините следбеници на Инстаграм.

најчитани вести

Спорт

Иван Чупиќ има договор со Вардар 1961 до крајот на оваа сезона. Хрватскиот репрезентативец иако има 34 години игра одлично, тој е еден од...

Забава

Тајлен Блондо стана позната како девојка која беше фотографирана за насловната страница на „Vоgue“ на десетгодишна возраст, а таа фотографија крена голема прашина, бидејќи...

Македонија

Во текот на вчерашниот ден некаде околу 16 часот во СВР Струмица, 46-годишна жителка на Струмица пријавила дека во куќа во с.Борисово, сопственост на Т.И.(60), врз...

Свет

Повеќе од 230 милиони луѓе во Европа живеат во земји под целосна национална блокада. Светската здравствена организација ги повика европските земји да сторат повеќе...