Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Овој е моментот кога брзата мајка „се фрли“ во нејзината дневна соба точно на време за да ја фати нејзината ќерка која паѓаше од каучот (ВИДЕО)

Овој е моментот кога брзата мајка „се фрли“ во нејзината дневна соба точно на време за да ја фати нејзината ќерка која паѓаше од каучот.

Според странските медиуми, снимките кои се направени во Окала, Флорида, минатиот месец а се објавени од Дејли Меил, покажуваат како девојчето си игра на каучот додека остатокот од семејството може да се слушне дека е во другата соба.
Во еден момент девојчето се обидува да се седне, но потоа ја губи рамнотежата и почна да се превртува.

Нејзината мајка, која е бремена, забележа дека постои ризик да се повреди, па веднаш побрза да ја фати „фрлајќи се“ на подот.

Ја фатив нејзината глава и се обидов таа да не падне на  глава. „За среќа, сите сме живи и здрави!, рече таа.

најчитани вести

Спорт

Иван Чупиќ има договор со Вардар 1961 до крајот на оваа сезона. Хрватскиот репрезентативец иако има 34 години игра одлично, тој е еден од...

Забава

Тајлен Блондо стана позната како девојка која беше фотографирана за насловната страница на „Vоgue“ на десетгодишна возраст, а таа фотографија крена голема прашина, бидејќи...

Македонија

Во текот на вчерашниот ден некаде околу 16 часот во СВР Струмица, 46-годишна жителка на Струмица пријавила дека во куќа во с.Борисово, сопственост на Т.И.(60), врз...

Свет

Повеќе од 230 милиони луѓе во Европа живеат во земји под целосна национална блокада. Светската здравствена организација ги повика европските земји да сторат повеќе...