Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

БОМБАСТИЧНА ПРОМОЦИЈА НА ДОЛНА ОБЛЕКА – КИМ ГИ ЗАПАЛИ ФАНОВИТЕ (фото)

И покрај тоа што е на пат да се разведе од сопругот, Ким сè уште работи напорно.

Таа реализираше провокативна фото-сесија за промоција на нејзината нова линија за долна облека

Ѕвездата од „KUWTK“ минува низ тежок период во животот поради случувањата со нејзиниот сопруг Канје Вест.
Оваа недела се дозна дека бракот на Ким и Канје е завршен, а извори блиски до парот откриваат дека Ким ја ангажирала адвокатката Лора Васер.
Но и покрај тоа Ким објави неколку секси фотографии од интересната фотосесија направена за промоцијата на нејзината нова линија „Solutionwear SKIMS“.

најчитани вести

Спорт

Иван Чупиќ има договор со Вардар 1961 до крајот на оваа сезона. Хрватскиот репрезентативец иако има 34 години игра одлично, тој е еден од...

Забава

Тајлен Блондо стана позната како девојка која беше фотографирана за насловната страница на „Vоgue“ на десетгодишна возраст, а таа фотографија крена голема прашина, бидејќи...

Македонија

Во текот на вчерашниот ден некаде околу 16 часот во СВР Струмица, 46-годишна жителка на Струмица пријавила дека во куќа во с.Борисово, сопственост на Т.И.(60), врз...

Свет

Повеќе од 230 милиони луѓе во Европа живеат во земји под целосна национална блокада. Светската здравствена организација ги повика европските земји да сторат повеќе...