Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Меланија е модна икона, но сега направи огромна грешка (фото)

Убавата Словенка секогаш изгледа гламурозно и ексклузивно и со својот изглед ги фрла сите други во втор план.

Не е мал бројот од оние што мислат дека Меланија Трамп го покажува своето богатство и дека често носи алишта што не се соодветни на ситуацијата, сè со цел да биде во центарот на вниманието.

Сепак, модните критичари ретко наоѓаат недостатоци во нејзините комбинации, но се чини дека, како што последните денови што ги минува со сопругот Доналд Трамп во Белата куќа се доближуваат, таа си даде малку одмор.

Грешката во стилот на Меланија Трамп го изненади модниот свет

На враќање од одмор, таа одбра модна комбинација која е прилично невообичаена за неа, но обично е многу скапа.

Меланија обично избира палта со А-крој што ја истакнуваат нејзината витка фигура.

Фото: Принтскрин инстаграм

Фото: Принтскрин инстаграм

Сепак, таа сега се одлучи за преголем капут „Баленсијага“, кој чини дури 2.990 американски долари.

Меланија наместо омилените високи потпетици, носи чизми на Диор со рамна пета. Иако сè што е на неа е скапо и трендовски, сепак многумина мислат дека ваквиот стил не одговара на чувствителноста на Меланија и дека е подобро за неа да се држи до облеката што ја прави модна икона.

најчитани вести

Македонија

Фрустрациите од губењето на водечкото место меѓу опозициските политичари од лидерот на Левица Димитар Апасиев, Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ ги демонстрира со панични реакции и...

Забава

На социјалните мрежи се појави урнебесен оглас каде што едно лице бара придружничка за инает на неговата поранешна девојка. Момчето нуди да ја носи...

Забава

Пејачката Милица Тодоровиќ во моментов е во својот дом со своите најблиски, а таа не крие дека во следниот период сака да стане мајка....

Забава

Атрактивната балканска пејачка Сандра Африка им се обрати на нејзините фанови во прекрасно издание, а многумина останаа без коментар. Сандра им ги честиташе празниците...