Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Индира објави провокативна слика од кревет и го откри новото момче (фото)

Пејачката Индира Арадиновиќ Инди со години го крие својот љубовен живот, меѓутоа, познато е дека долго време била сама. Сепак, пред неколку месеци го пронајде момчето од Данска, кој наводно го запознала на Мајорка.

Инди не крие колку е среќна во љубовта, а тоа го покажува на социјалните мрежи, но својот партнер го крие од очите на јавноста.

Таа на својот профил на Инстаграм објави цитат, за кој кажа дека нејзината љубов вреди да се чека.

„Најтешко е да се сакаат луѓето кои предолго биле сами. Тие се навикнати да бидат сами, независни и потребно е да се случи нешто посебно, што би ги убедило дека сте им потребни во животот“, објаснува таа.

најчитани вести

Македонија

Фрустрациите од губењето на водечкото место меѓу опозициските политичари од лидерот на Левица Димитар Апасиев, Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ ги демонстрира со панични реакции и...

Забава

На социјалните мрежи се појави урнебесен оглас каде што едно лице бара придружничка за инает на неговата поранешна девојка. Момчето нуди да ја носи...

Забава

Пејачката Милица Тодоровиќ во моментов е во својот дом со своите најблиски, а таа не крие дека во следниот период сака да стане мајка....

Забава

Атрактивната балканска пејачка Сандра Африка им се обрати на нејзините фанови во прекрасно издание, а многумина останаа без коментар. Сандра им ги честиташе празниците...