Connect with us

Hi, what are you looking for?

Балкан

ДРАМА НА АВТОПАТ ВО СРБИЈА: ЧОВЕК ЛЕГНАЛ ДА ДРЕМНЕ (фото)

Од автопатот „Милош Велики“ кај Чачак доаѓа неверојатна фотографија – човек лежи среде автопат. Мажот прилегнал да „дремне“ додека околу него поминуваат автомобили со полна брзина. 

Можете ли да замислите во каков шок биле возачите кои наишле на ваквата „препрека“ на патот. Зошто лежел човекот засега не е познато, единствено што се знае дека надлежните брзо реагирале, а тој бил отстранет од патот и однесен во болница.

најчитани вести

Македонија

Фрустрациите од губењето на водечкото место меѓу опозициските политичари од лидерот на Левица Димитар Апасиев, Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ ги демонстрира со панични реакции и...

Забава

На социјалните мрежи се појави урнебесен оглас каде што едно лице бара придружничка за инает на неговата поранешна девојка. Момчето нуди да ја носи...

Забава

Пејачката Милица Тодоровиќ во моментов е во својот дом со своите најблиски, а таа не крие дека во следниот период сака да стане мајка....

Забава

Атрактивната балканска пејачка Сандра Африка им се обрати на нејзините фанови во прекрасно издание, а многумина останаа без коментар. Сандра им ги честиташе празниците...