Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ЈЕЛЕНА РОЗГА ВАЖИ ЗА ЕДНА ОД НАЈУБАВИТЕ НА ЕСТРАДАТА – ОВАА ФОТОГРАФИЈА ГИ ЗАПАЛИ СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ (фото)

Атрактивната пејачка Јелена Розга, која важи за дама и жена која не објавува провокативни фотографии како нејзините колешки на Инстаграм, во минатото имаше неколку жешки слики.

Сепак, нејзината објава од минатото предизвика голем број реакции, затоа што Јелена ги покажа нејзините облини, а посебно затегнатиот за*ник.

Имаше и фанови кои беа воодушевени од изданието на заводливата пејачка, која во моментов нема љубовен партнер.

најчитани вести

Македонија

Да биде јасно: Предлог законот за попис е пример за регулирање на политички попис, во сите негови фази. Политичкиот попис кој арогантно се најавува...

Македонија

Фрустрациите од губењето на водечкото место меѓу опозициските политичари од лидерот на Левица Димитар Апасиев, Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ ги демонстрира со панични реакции и...

Македонија

Многу е едноставно, или Мицкоски ќе си оди во наредните два-три месеци или Мицкоски ќе остане запаметен како последниот лидер на ВМРО. Пишува Никола...

Забава

Љубовта не бира. Или така барем велат тие. Возраста не е важна, ако сте заедно со личноста која ја сакате. Во случајот на едно...