Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

На Лепа Брена и стана ладно па замина на Малдиви (фото)

Пејачката Лепа Брена и нејзиниот сопруг Боба Живојиновиќ за празниците заминале на патување, и тоа на Малдивите. Дека е на оваа егзотична дестинација покажа Брена која на Инстаграм објави фотографија во розово бикини. Токму овој нејзин гест ги воодушеви нејзините следбеници, затоа што пејачката и на 60 години има совршена линија. 

Очигледно на Брена и Боба им здодеало да седат дома, каде поминаа едвај еден месец по низата патувања кои ги стартуваа во текот на летото, па решиле малку да прошетаат. Двојката по завршувањето на карантинот прво пловеше по Јадранот, па уживаа во Кан, Монако, Ница, Италија…

Се има се може!

најчитани вести

Македонија

Фрустрациите од губењето на водечкото место меѓу опозициските политичари од лидерот на Левица Димитар Апасиев, Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ ги демонстрира со панични реакции и...

Забава

Љубовта не бира. Или така барем велат тие. Возраста не е важна, ако сте заедно со личноста која ја сакате. Во случајот на едно...

Забава

Елизабет Харли редовно објавува провокативни фотографии на својот профил на Инстаграм, докажувајќи повторно и повторно дека на 55 години изгледа божествено. Таа неодамна позираше...

Македонија

Избраниот Претседател Џо Бајден : нашата демократија е нападната ! Сцените од капитол не ја одразуваат вистинската Америка. Тие не покажуваат кои сме навистина...