Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ДРАМА: ДРАГАНА МИРКОВИЌ ПРЕТЕРА СО АЛКОХОЛ И ОТКРИ СО КОЛКУ МАЖИ СПИЕЛА (фото)

Драгана Мирковиќ под дејство на алкохол решила да ја отвори душата

Учесничка во Парови, Драгана Мирковиќ под дејство на алкохол решила да ја отвори душата и признае детали од емотивниот живот.

Откако Марко Петровиќ ја понижил пред сите и рекол дека се поправила 30 килограми, на Драгана и проработила суетата, па решила веднаш да најде нов плен.

Игор не останал имун на привлечноста на Драгана, па одлучил да дознае нешто повеќе за нејзиното минато.

– Јас моите мажи да ги иабројам на прстите на две раце, и сите беа романтични – тврдела Мирковиќ

– Не лажи – не и поверувал Игор.

најчитани вести

Македонија

Фрустрациите од губењето на водечкото место меѓу опозициските политичари од лидерот на Левица Димитар Апасиев, Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ ги демонстрира со панични реакции и...

Забава

Елизабет Харли редовно објавува провокативни фотографии на својот профил на Инстаграм, докажувајќи повторно и повторно дека на 55 години изгледа божествено. Таа неодамна позираше...

Забава

На социјалните мрежи се појави урнебесен оглас каде што едно лице бара придружничка за инает на неговата поранешна девојка. Момчето нуди да ја носи...

Забава

Пејачката Милица Тодоровиќ во моментов е во својот дом со своите најблиски, а таа не крие дека во следниот период сака да стане мајка....