Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ШОКАНТНА ВИСТИНА: Еве што се случило помеѓу Канје Вест и Џефри Стар

Два дена по ред по медиумите кружат вестите за брачната криза помеѓу Ким Кардашијан и нејзиниот сопруг Канје Вест, тврдејќи дека Канје ја изневерил Ким со познатиот шминкер, Џефри Стар.

Џефри Стар во четвртокот вечерта објави видео во кое се изјасни по ова прашање, отфрлајќи сè во врска со веста дека Канје ја изневерил Ким со него.

Шминкерот го опиша ова како најголема глупост што некогаш ја прочитал за себе.

најчитани вести

Македонија

Да биде јасно: Предлог законот за попис е пример за регулирање на политички попис, во сите негови фази. Политичкиот попис кој арогантно се најавува...

Македонија

Многу е едноставно, или Мицкоски ќе си оди во наредните два-три месеци или Мицкоски ќе остане запаметен како последниот лидер на ВМРО. Пишува Никола...

Забава

Љубовта не бира. Или така барем велат тие. Возраста не е важна, ако сте заедно со личноста која ја сакате. Во случајот на едно...

Македонија

Фрустрациите од губењето на водечкото место меѓу опозициските политичари од лидерот на Левица Димитар Апасиев, Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ ги демонстрира со панични реакции и...