Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

УБЕДЛИВО НАЈЛОШИ СОПРУЗИ СЕ ОД ОВИЕ ТРИ ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ

Постојат ли мажи кои едноставно не се создадени за брак? Ако може да им се верува на астролозите, за жал, постојат. Еве кои знаци не се родени за живот во пар:

ДЕВИЦА

Мажите родени во знакот девица се љубоморни и несигурни, а тоа можат добро да го сокријат на почетокот од врската. Исто така, може да се големи манипулатори и опседнати со контрола. 

БИК

Тие попрво ќе се определат за кариера, отколку за стабилна врска и семејство. Ако живеете со маж роден во знакорт на бик, може да очекувате дека наместо со вас и семејството, ноќите ќе ги поминува на работа. Иако често своите партнерки ги опсипуваат со подароци и комплименти, на жената на својот живот никогаш нема да и посветат доволно време. 

РИБИ

Мажите родени во овој знак се полни со разбирање и се мошне емотивни, па би требало да се и одлични партнери. Но речиси секогаш привлекуваат погрешна личност и запаѓаат во токсична врска. 

најчитани вести

Македонија

Да биде јасно: Предлог законот за попис е пример за регулирање на политички попис, во сите негови фази. Политичкиот попис кој арогантно се најавува...

Забава

Љубовта не бира. Или така барем велат тие. Возраста не е важна, ако сте заедно со личноста која ја сакате. Во случајот на едно...

Македонија

Многу е едноставно, или Мицкоски ќе си оди во наредните два-три месеци или Мицкоски ќе остане запаметен како последниот лидер на ВМРО. Пишува Никола...

Македонија

Фрустрациите од губењето на водечкото место меѓу опозициските политичари од лидерот на Левица Димитар Апасиев, Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ ги демонстрира со панични реакции и...