8 C
Skopje
среда, април 14, 2021
spot_img

УБЕДЛИВО НАЈЛОШИ СОПРУЗИ СЕ ОД ОВИЕ ТРИ ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ

Постојат ли мажи кои едноставно не се создадени за брак? Ако може да им се верува на астролозите, за жал, постојат. Еве кои знаци не се родени за живот во пар:

ДЕВИЦА

Мажите родени во знакот девица се љубоморни и несигурни, а тоа можат добро да го сокријат на почетокот од врската. Исто така, може да се големи манипулатори и опседнати со контрола. 

БИК

Тие попрво ќе се определат за кариера, отколку за стабилна врска и семејство. Ако живеете со маж роден во знакорт на бик, може да очекувате дека наместо со вас и семејството, ноќите ќе ги поминува на работа. Иако често своите партнерки ги опсипуваат со подароци и комплименти, на жената на својот живот никогаш нема да и посветат доволно време. 

РИБИ

Мажите родени во овој знак се полни со разбирање и се мошне емотивни, па би требало да се и одлични партнери. Но речиси секогаш привлекуваат погрешна личност и запаѓаат во токсична врска. 

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести