7 C
Skopje
среда, април 14, 2021
spot_img

САНДРА АФРИКА ПРЕТЕРА – Испрати порака во фустан кој едвај нешто сокрива (видео)

Атрактивната балканска пејачка Сандра Африка им се обрати на нејзините фанови во прекрасно издание, а многумина останаа без коментар.

Сандра им ги честиташе празниците на нејзините фанови, а се појави нашминкана, со коса врзана во репче, а притоа имаше фустан кој откриваше премногу.

„Среќен Божиќ, да го минете во радост и мир. Ве сакам многу“, честиташе пејачката.

Видеото може да го погледнете ТУКА.

Читај Следно

10,348FansLike
2,319SubscribersSubscribe

Најнови Вести