Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

МИЛИЦА ТОДОРОВИЌ ИСКРЕНА: Скромна сум, сакам маж и бебе..

Пејачката Милица Тодоровиќ во моментов е во својот дом со своите најблиски, а таа не крие дека во следниот период сака да стане мајка.

„Си посакувам на себе здравје, концерти, па сакам бебе и љубов. Толку, скромна сум, од сега па натаму, го сакам само тоа“, вели Милица.

„Размислувам одамна да запловам во улога на мајка, само кога ќе се случи тоа, не знам. Како ќе каже тој од горе, така ќе биде“, додава тој.

Доколку пандемијата не прекине во 2021 година, Милица не се грижи з себе, зашто покрај настапите има и други одредени идеи.

„Јас можам се да работам. Можам да шминкам, да продавам свои слики…“, објаснува таа.

најчитани вести

Македонија

Да биде јасно: Предлог законот за попис е пример за регулирање на политички попис, во сите негови фази. Политичкиот попис кој арогантно се најавува...

Македонија

Многу е едноставно, или Мицкоски ќе си оди во наредните два-три месеци или Мицкоски ќе остане запаметен како последниот лидер на ВМРО. Пишува Никола...

Забава

Ана Кораќ е позната по тоа што сака да се појавува во жешки изданија на социјалните мрежжи. Поранешната учесничка во реалити шоуто Задруга се...

Забава

Љубовта не бира. Или така барем велат тие. Возраста не е важна, ако сте заедно со личноста која ја сакате. Во случајот на едно...