Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

МИЛИЦА ПАВЛОВИЌ ЈА ШОКИРАШЕ ЈАВНОСТА СО ОДГОВОРОТ НА ОВА ПРАШАЊЕ

Милица Павловиќ била гостинка кај Огњен Амиџиќ, каде што тој на пејачката и поставил тешко прашање. Имено таа морала да одговори на многу непријатно прашање, што тоа и го сторила.

– Што повеќе сакаш да бидеш, машко на еден месец или ле*бејка на 15 дена – било прашањето до Милица.

– Машко, мислам дека на вас ви е полесно – одговорила Милица, каде што сите се смееле.

Милица Павловиќ неодамна се осврнала на годината која ја оставила позади себе, но и за најтешкиот момент во животот, денот кога го загубила дедои за кој вели дека бил „човек не нејзиниот живот“.

– Голем борец сум и оптимист, гледам кон подобро утре. Не сум подготвена да зборувам на таа тема, во период сум кога се соочувам со тоа што се случи. Го загубив човекот на мојот живот, мојот дедо. Потребно ми е време тоа да го прифатам.

– Ме научи да бидам борец, да не се откажувам. И одвај чекам да запеам пред публика и едвај чекам размена на таа енергија, вели таа и додава…

– Оваа година беше ковид година, но јас добив главна улога во серија. Сериозна улога на која работев четири месеци, спиев по два часа. Од друга страна, ѓаволот не ми дава мир, снимив четири спота, дует, направив и безброј едиторали.

најчитани вести

Забава

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ за време на гостувањето во една ТВ – емисија изјави дека во овој момент би се омажила само за рускиот...

Свет

Глад доведе до смрт на 200.000 луѓе само во Европа, а немири избувнаа во Велика Британија и Франција, додека магацините со храна беа ограбени....

Свет

Бил Гејтс направи ново застрашувачко предвидување. Иако милијардерот е голем поборник за вакцинација и тврди дека вакцината е, всушност, единствениот спас за човештвото, тој...

Забава

Пејачката Гоца Тржан е позната по тоа што отворено и без нема проблем да зборува нејзиниот сексуален живот воопшто како и за интимата со нејзиниот...