Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Дали Канје Вест ја изневерил Ким Кардашијан со Џефри Стар ?!

По веста за нивниот развод, се шпекулира  дека Канје Вест ја изневерил Ким Кардашијан со Џефри Стар.

Лицето кое ги започна ваквите шпекулации тврди дека раперот е оној кој што планира да се разведе од ѕeвездата на „Keeping Up With The Kardashians“ откако ја изневери со славниот американски шминкер.

Како одговор, Џефри сподели фотографија на која има разнобојна коса на која пишува: „Подготвен сум за неделната служба“, осврнувајќи се на христијанските состаноци на Канје.

Поминаа само шест дена од Новата година и треба да се смириме пред да се шегуваме дека бев на фармата на Кание во Вајоминг, рече тој подоцна.

„Ги сакам овие прекрасни зимски ноќи во Вајоминг“, напиша тој заедно со фотографија од прекрасен пејзаж.

И покрај шпекулациите, нема никаков доказ дека Канје и Џефри некогаш се сретнале, а камоли нешто друго.

Гласините започнаа од корисник на ТикТок по име Ава Луиз, која изјави дека не е изненадена од тоа дека Ким и Канје тргнуваат кон развод бидејќи „со месеци“ се знаело дека Канје е во врска со познат уметник.

најчитани вести

Забава

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ за време на гостувањето во една ТВ – емисија изјави дека во овој момент би се омажила само за рускиот...

Свет

Глад доведе до смрт на 200.000 луѓе само во Европа, а немири избувнаа во Велика Британија и Франција, додека магацините со храна беа ограбени....

Македонија

Да биде јасно: Предлог законот за попис е пример за регулирање на политички попис, во сите негови фази. Политичкиот попис кој арогантно се најавува...

Забава

Пејачката Гоца Тржан е позната по тоа што отворено и без нема проблем да зборува нејзиниот сексуален живот воопшто како и за интимата со нејзиниот...