Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Гоца Тржан брутално искрена: Постојано меркам други мажи..

Пејачката Гоца Тржан никогаш немаше влакна на јазикот и секогаш отворено зборуваше за се, како за љубовниот живот и бракот, така и за останатите теми.

Гоца сега искрено одговори на прашањето дали паѓа во искушение да гледа други мажи.

„Постојано гледма други мажи, исто како што и Раша гледа други жени. Но, да се гледа, не значи да се сака некој друг“, порача Гоца.

Пејачката додаде и дека на сопругот би му простила физичко неверство, но не и емотивно.

„На Раша би му простила физичко неверство, но ако емотивно ме загрози, тогаш ќе му направам пекол од животот“, искрена беше Гоца.

Пејачката веќе со години е во одличен брак со Раша, од кој е постара дури 14 години.

најчитани вести

Забава

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ за време на гостувањето во една ТВ – емисија изјави дека во овој момент би се омажила само за рускиот...

Свет

Глад доведе до смрт на 200.000 луѓе само во Европа, а немири избувнаа во Велика Британија и Франција, додека магацините со храна беа ограбени....

Свет

Бил Гејтс направи ново застрашувачко предвидување. Иако милијардерот е голем поборник за вакцинација и тврди дека вакцината е, всушност, единствениот спас за човештвото, тој...

Забава

Пејачката Гоца Тржан е позната по тоа што отворено и без нема проблем да зборува нејзиниот сексуален живот воопшто како и за интимата со нејзиниот...