Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ЕМИНА ЈАХОВИЌ Е СПРЕМА ЗА “ЛОВ” НА НОВ ПАРТНЕР (фото)

Поп пејачката Емина Јаховиќ важи за една од најатрактивните и најшармантните жени на балканската сцена, а од ден во ден тоа го покажува и докажува.

Емина на своите фанови на социјалната мрежа Инстаграм им покажа поразлично издание. Таа објави фотографија на која изгледа поразлично.

Емина избра цветен фустан на кој сјае, а многумина коментираат дека пејачката не го менува премногу својот изглед и дека по сите љубовни бродоломи, таа продолжи да освојува со харизма и убавина.

најчитани вести

Забава

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ за време на гостувањето во една ТВ – емисија изјави дека во овој момент би се омажила само за рускиот...

Свет

Глад доведе до смрт на 200.000 луѓе само во Европа, а немири избувнаа во Велика Британија и Франција, додека магацините со храна беа ограбени....

Забава

Српската пејачка Јелена Карлеуша многумина ценејќи по тоа што ја гледаат по ТВ екраните, ја доживуваат како многу арогантна и сурова личност, но оние кои приватно...

Балкан

Повозрасните генерации сигурно се сеќаваат на Југославија, во која се произведуваше сè што може да замислите, а многумина ќе кажат дека тогаш бил подобар...