Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ДУА ЛИПА “УЛОВЕНА” ВО ТАНГА НА ПЛАЖА – Србите не и заборавија па веднаш ја нападнаа

Познатата англиска пејачка со албанско потекло Дуа Липа беше фотографирана во Мексико со пријателите, а притоа го покажа нејзиниот з*дник и предизвика бура од коментари.

Познатата пејачка неодамна ја испровоцира јавноста на Балканот, откако порача дека ајварот бил албанско јадење во една емисија, а потоа го повтори истото за ќебапите, па сега многумина се шегуваат на нејзина сметка.

Пејачката позираше свртена со грбот кон камерата, а притоа во прв план беше нејзиниот голем з*дник, па многумина ја „пецнаа“

„Толку голем ти е з*дникот од ќебапи и ајвар ли?“, беше само еден од коментарите на Србите.

најчитани вести

Забава

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ за време на гостувањето во една ТВ – емисија изјави дека во овој момент би се омажила само за рускиот...

Свет

Глад доведе до смрт на 200.000 луѓе само во Европа, а немири избувнаа во Велика Британија и Франција, додека магацините со храна беа ограбени....

Забава

Српската пејачка Јелена Карлеуша многумина ценејќи по тоа што ја гледаат по ТВ екраните, ја доживуваат како многу арогантна и сурова личност, но оние кои приватно...

Балкан

Повозрасните генерации сигурно се сеќаваат на Југославија, во која се произведуваше сè што може да замислите, а многумина ќе кажат дека тогаш бил подобар...