Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

АНА НИКОЛИЌ ПОВТОРНО СЕ ЗАЉУБИ – Еве кој ја освои..

Откако пејачката Ана Николиќ се разведе од Раста и откако се опорави од разводот, го доведе нејзиниот изглед до совршенство. Таа важеше најсексапилна жена во 2000-тите, а сега повторно блеска во нејзиниот полн сјај. Прашањето што логично се поставува кога зрачи така е токму – дали се појави некој нов маж во нејзиниот живот?

Ана долго време зборуваше дека за никој не е заинтересирана, и ја заврши годината што помина во свој стил – со интригантна исповед. Како што изгледа Ана Николиќ е повторно заљубена?

Таа за медиумите откри дека има симпатија и дека тој е странец. Поради последиците од пандемијата предизвикана од КОВИД-19, запознавањето со мистериозниот странец беше одложено. Ана истакна дека дури и ако овој мистериозен маж од симпатија прерасне во емотивен партнер, таа нема да го запознае со нејзината ќерка Тара.

Таа има јасен став дека никогаш не сака да ја запознава Тара со нејзиното момче! Како што рече, не смета дека треба да оди во целибат затоа што е разведена, но нема да го приближи партнерот до детето.

Ана носи патријархално воспитување од своето семејство, иако е во спротивност со сликата што публиката ја има за неа. Како што се наведува, нејзината мајка го изгубила сопругот на многу мала возраст и имала можност да се омажи, но никогаш не и паднало на памет поради Ана и нејзиниот брат.

Ана Николиќ е повторно за Заљубена, но дали оваа година ќе и донесе емотивна приказна за паметење, останува да видиме

најчитани вести

Забава

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ за време на гостувањето во една ТВ – емисија изјави дека во овој момент би се омажила само за рускиот...

Свет

Глад доведе до смрт на 200.000 луѓе само во Европа, а немири избувнаа во Велика Британија и Франција, додека магацините со храна беа ограбени....

Свет

Бил Гејтс направи ново застрашувачко предвидување. Иако милијардерот е голем поборник за вакцинација и тврди дека вакцината е, всушност, единствениот спас за човештвото, тој...

Забава

Пејачката Гоца Тржан е позната по тоа што отворено и без нема проблем да зборува нејзиниот сексуален живот воопшто како и за интимата со нејзиниот...