Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ШОКАНТНА ИСПОВЕД НА СОПРУГ КОЈ ИЗНЕВЕРУВАЛ СО СВЕКРВАТА: “Треба да бирам помеѓу љубовта и страста…”

Woman pulling a man from the computer. She holding him for his tie.

Како да не било доволно што извршил прељуба, овој Британец се најде во голема неволја затоа што имал врска со мајката на неговата девојка!

– Имам 25, а мојата девојка има 23 години. Во врска сме една година и сè беше во ред се додека не започнав афера со нејзината мајка, за што постојано размислувам, ја започнува својата приказна.

– Пред неколку месеци појдов кај неа порано, а таа се уште не беше стигната дома. Нејзината мајка ми објасни дека мојата девојка ќе доцни и ме покани да се напијам нешто. Мајката на мојата девојка има 42 години, таа е разведена и е многу секси, објаснува младиот Британец и продолжува:

– Таа веднаш започна да флертува со мене и го пофали мојот изглед. Во еден момент таа се наведна кон мене и почна да ме бакнува. Иако се обидов да му одолеам на искушението, беше доцна. Не успеав ниту да се свестам и таа веќе ги соблече гаќичките и градникот. Водевме љубов  во дневната соба, и дополнително ме возбуди помислата нејзината ќерка да не најде среде акција.

Тој додава дека потоа се сретнале тајно уште неколку пати, но сега е во дилема бидејќи конечно ја увидел грешката.

– Знам дека направив голема грешка, но е посилно од мене. Продолжувам да размислувам за голата мајка на мојата девојка. Јасно ми е дека сето ова е погрешно затоа што јас навистина ја сакам мојата девојка и сигурен сум дека ќе биде многу повредена ако дознае за мојата афера. Не знам што да правам, јас сум растргнат помеѓу љубовта и страста, заклучил тој

најчитани вести

Забава

Не велат залудно – пазете што сакате, можеби ќе се оствари. Во случај на една девојка, не само што ѝ се оствари нејзината најголема...

Забава

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ за време на гостувањето во една ТВ – емисија изјави дека во овој момент би се омажила само за рускиот...

Забава

Српската пејачка Јелена Карлеуша многумина ценејќи по тоа што ја гледаат по ТВ екраните, ја доживуваат како многу арогантна и сурова личност, но оние кои приватно...

Свет

Глад доведе до смрт на 200.000 луѓе само во Европа, а немири избувнаа во Велика Британија и Франција, додека магацините со храна беа ограбени....