Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Цеца откри што ја привлекува – ИЗДВОЈУВА ЕДЕН ВАЖЕН ДЕТАЛ

Светлана Цеца Ражњатовиќ не беше сама во последните 20 години, но не сакала да го експонира тој дел во јавност.

Пејачката ретко зборува за емотивниот живот, а партнерите не ги претставува во јавност, па затоа многумина не ги познаваат.

„Секогаш имав поддршка од децата, тие не сакаат јас да сум сама. Едноставно, сами правиме избори. Не бев сама во последните 20 години, не го експонирав тој дел од животот. Не е среќа само да се има партнер, не сум жена која по секоја цена ќе биде со некого. Не сум жена која може да биде механички со некого“, вели Цеца.

Цеца откри и што ја привлекува кај мажите.

„Физичкиот изглед ми привлекува внимание, но подоцна гледаме дали има хемија, а ако се разбирате ќе ви биде забавно. Нема врска дали е повозрасен или помлад“, кажа пејачката.

најчитани вести

Забава

Не велат залудно – пазете што сакате, можеби ќе се оствари. Во случај на една девојка, не само што ѝ се оствари нејзината најголема...

Забава

Српската пејачка Јелена Карлеуша многумина ценејќи по тоа што ја гледаат по ТВ екраните, ја доживуваат како многу арогантна и сурова личност, но оние кои приватно...

Свет

Постојано читаме за спортисти кои заработиле милиони за време на кариерата а потоа, заради коцкарски долгови, погрешен избор на жени, претерано трошење, алкохол и...

Балкан

Денеска во БиХ е прогласен за Ден на жалост за осумте тинејџери кои беа пронајдени мртви во викендичка во селото Трибистово, Посушје каде биле собрани за да ја...