Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

СЕЛМА РУШИ РЕКОРДИ: НА 54 ГОДИНИ ВО БИКИНИ – ГОРИ ИНСТАГРАМ (фото)

Актерката Селма Хајек важи за една од најзгодните жени во светот, а нејзиното природно издание никого не остави рамнодушен, иако има 54 години.

Селма често објавува фотографии без шминка и посебна фризура, а сега на Инстаграм објави една во би*ини, кое ги воодушеви нејзините фанови.

Позната е по природните облини, како што е нејзиното бујно де*олте, кое и овој пат беше во прв план.

Селма не остави никаков коментар покрај фотографијата, но затоа комплименти постојано пристигнуваат.

најчитани вести

Забава

Жителите на Нови Сад влегоа во 1977 година заедно со најважниот гостин во земјата – Јосип Броз Тито. Беше голема чест за власта во...

Забава

Не велат залудно – пазете што сакате, можеби ќе се оствари. Во случај на една девојка, не само што ѝ се оствари нејзината најголема...

Забава

Лепа Брена важи за една до најголемите ѕвезди на нашите простори. Има долгогодишна кариера, па поради тоа не изненадува фактот дека има толку многу...

Забава

Српската пејачка Јелена Карлеуша многумина ценејќи по тоа што ја гледаат по ТВ екраните, ја доживуваат како многу арогантна и сурова личност, но оние кои приватно...