Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

НЕМА ГРАНИЦИ ЗА ТЕОДОРА – ФАНОВИТЕ ПОЛУДЕА (фото)

Познатата пејачка Теодора Џехверовиќ се најде во центар на внимание поради провокативните фотографии кои ги сподели со нејзините фанови на социјалните мрежи.

Поранешната учесничка на музичкото натпреварување „Ѕвездите на Гранд“, но и реалното шоу „Задруга“ заигра и овој пат на карта на нејзиниот с**сипил, па така легна на тепихот и ги крена нозете.

Таа ги крена нозете, додека нејзините г*ади само што не испаднаа од прекрасната комбинација која ја носеше на себе, па доби голем број комплименти поради нејзиниот изглед.

најчитани вести

Забава

Жителите на Нови Сад влегоа во 1977 година заедно со најважниот гостин во земјата – Јосип Броз Тито. Беше голема чест за власта во...

Забава

Не велат залудно – пазете што сакате, можеби ќе се оствари. Во случај на една девојка, не само што ѝ се оствари нејзината најголема...

Забава

Лепа Брена важи за една до најголемите ѕвезди на нашите простори. Има долгогодишна кариера, па поради тоа не изненадува фактот дека има толку многу...

Забава

Српската пејачка Јелена Карлеуша многумина ценејќи по тоа што ја гледаат по ТВ екраните, ја доживуваат како многу арогантна и сурова личност, но оние кои приватно...