Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ЗА ОВИЕ ЛЕПОТИЦИ ГОДИНИТЕ СЕ САМО БРОЈКА – Покажаа со што располагаат и зошто мажите сеуште лудуваат по нив (фото)

Холивудските убавици се одлучни да го дадат својот максимум не само кога станува збор за изгледот, туку и за начинот на живот.
Актерки и пејачки кои сега се во педесетите години сè уште се сметаат за најубави и привлечни.

Брук Шилдс (55) редовно го покажува нејзиното тело на социјалните мрежи, а и самата призна колку подобро се чувствува откако вежба и додаде дека порано се срамела да се соблече.

Елизабет Харли (55) го должи својот изглед на здравата исхрана и бројни активности на отворено.

Наоми Кембел во 2020 година се приклучи на „клубот“ на 50-годишни жени кои изгледаат феноменално.

Кетрин Зета-onesонс (50) ги искористи празниците за да ја покаже својата одлична линија.

Селма Хајек (54) често позира без шминка и не се обидува да ја покрие сивата коса.

Jенифер Анистон ја гази шестата деценија.

Хејл Бери (54) е повитална од повеќето нејзини врснички, но и од многу жени кои се двојно помлади.

Списокот на убавици што ги рушат предрасудите не би бил целосен без Џенифер Лопез (51).

најчитани вести

Забава

Не велат залудно – пазете што сакате, можеби ќе се оствари. Во случај на една девојка, не само што ѝ се оствари нејзината најголема...

Забава

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ за време на гостувањето во една ТВ – емисија изјави дека во овој момент би се омажила само за рускиот...

Забава

Српската пејачка Јелена Карлеуша многумина ценејќи по тоа што ја гледаат по ТВ екраните, ја доживуваат како многу арогантна и сурова личност, но оние кои приватно...

Свет

Глад доведе до смрт на 200.000 луѓе само во Европа, а немири избувнаа во Велика Британија и Франција, додека магацините со храна беа ограбени....