Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Елена Велевска во феноменална комбинација ги запали социјалните мрежи (фото)

Македонската пејачка Елена Велевска се појави во прекрасно издание за празниците. Таа секогаш знае да избере феноменална облека, а тоа го направи и ова па ги запали социјалните мрежи.

На својот профил на Инстаграм објави фотографија, која веднаш доби голем број лајкови и комплименти за нејзиниот совршен изглед.

Велевска уште еднаш докажа зошто има толку голем број на фанови во Македонија, а и во регионот, затоа што навистина изгледа прекрасно.

најчитани вести

Забава

Жителите на Нови Сад влегоа во 1977 година заедно со најважниот гостин во земјата – Јосип Броз Тито. Беше голема чест за власта во...

Забава

Не велат залудно – пазете што сакате, можеби ќе се оствари. Во случај на една девојка, не само што ѝ се оствари нејзината најголема...

Забава

Лепа Брена важи за една до најголемите ѕвезди на нашите простори. Има долгогодишна кариера, па поради тоа не изненадува фактот дека има толку многу...

Забава

Српската пејачка Јелена Карлеуша многумина ценејќи по тоа што ја гледаат по ТВ екраните, ја доживуваат како многу арогантна и сурова личност, но оние кои приватно...