Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ЦЕЦА ЈА ШОКИРА ЈАВНОСТА: Само со еден човек би се омажила..

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ за време на гостувањето во една ТВ – емисија изјави дека во овој момент би се омажила само за рускиот претседател Владимир Путин.

Од некоја причина, љубовниот живот на „српската мајка“ е од интерес на дел од јавноста, а во текот на претходните неколку децении таа често беше во центарот на вниманието поради мистеријата за тоа дали има партнер или не.

По бракот со Жеjко Ражнатовиќ Аркан, Цеца не го потенцираше својот љубовен живот во преден план, иако нејзините партнери во повеќе наврати пишуваа за тоа.

Фолкерка сега на љубопитните уши им „откри“ дека не е заинтересирана за брак, односно дека би се согласила уште еднаш да го каже судбоносно „да“ само ако тоа беше претседател на Руската Федерација.

„Би се омажила само со Путин, не се согласувам на ништо помалку“ – скромно рече Ражнатовиќ.

најчитани вести

Забава

Жителите на Нови Сад влегоа во 1977 година заедно со најважниот гостин во земјата – Јосип Броз Тито. Беше голема чест за власта во...

Забава

Не велат залудно – пазете што сакате, можеби ќе се оствари. Во случај на една девојка, не само што ѝ се оствари нејзината најголема...

Забава

Групниот с**с е табу тема, па речиси сите ги кријат своите фантазии, но една 62-годишна професорка на факултет за британски „Гардијан“ ги сподели своите...

Забава

Лепа Брена важи за една до најголемите ѕвезди на нашите простори. Има долгогодишна кариера, па поради тоа не изненадува фактот дека има толку многу...