Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

СТРАШНО: МЛАДА ДЕВОЈКА СЕ ИЗОБЛИЧИ СО ОПЕРАЦИИ ЗА ДА ЛИЧИ НА ЛОША БАРБИКА (фото)

Кјара (19) од Рим првиот пирс го ставила кога имала 11 години, и оттогаш не престанала со трансформациите. По некое време добила необична желба – сакала да изгледа како куклата Барби, а веќе на себе имала 20 пирса, низа модификации, а дури си ги тетовирала и веѓите и очните јаболка.

Неодамна решила да биде провокативна Барбија, па си додала и усни, косата ја бојадисала руса и ставила вештачки нокти.

„Мојот стил сега е инспириран од Барбиката, се што е вештачко повеќе ме привлекува од природното“, рекла Кјара.

Кјара која претходно се облекувала исклучиво во црна гардероба, сега решила да биде поженствена, па својата трахсформација ја комплетирала така што носи облека која „сјае“, мини здолништа, топови и парчиња во розова боја. И нема да заврши тука, открила дека планира да си ги зголеми и градите. 

најчитани вести

Забава

Жителите на Нови Сад влегоа во 1977 година заедно со најважниот гостин во земјата – Јосип Броз Тито. Беше голема чест за власта во...

Забава

Групниот с**с е табу тема, па речиси сите ги кријат своите фантазии, но една 62-годишна професорка на факултет за британски „Гардијан“ ги сподели своите...

Забава

Лепа Брена важи за една до најголемите ѕвезди на нашите простори. Има долгогодишна кариера, па поради тоа не изненадува фактот дека има толку многу...

Забава

Не велат залудно – пазете што сакате, можеби ќе се оствари. Во случај на една девојка, не само што ѝ се оствари нејзината најголема...