Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

„Жена од султана“ ја ставија во тесно па мораше да одговори со колку мажи го „кршела креветот“ (Фото)

И завидуваат многу затоа што е вистинска дама, а младата пејачка Тијана Милентијевиќ зборуваше за љубовниот живот.

Иако годинава ја одбележа со хитот „Жена од султана“, тука е крајот и на една врска поради која многу страдаше.

Српските новинари ги интересираа детали од нејзиниот живот, а таа немаше што да крие пред своите фанови.

„Јас верував во луѓето кои беа околу мене, ќе се трудам да го поправам тоа во следниот период и да не бидам таква“, вели Тијана.

„Хм… Најлудото место каде што имам водено љубов… не знам.. Вообичаено тоа е во домот, нешто романтично. Најмногу ме разочара поранешниот партнер“, вели таа.

„Јас не би одговорила со колку парнери сум била. Што и да кажам ќе биде глупаво. Јас имав три сериозни врски…“, објаснува пејачката.

најчитани вести

Забава

Жителите на Нови Сад влегоа во 1977 година заедно со најважниот гостин во земјата – Јосип Броз Тито. Беше голема чест за власта во...

Забава

Групниот с**с е табу тема, па речиси сите ги кријат своите фантазии, но една 62-годишна професорка на факултет за британски „Гардијан“ ги сподели своите...

Забава

Лепа Брена важи за една до најголемите ѕвезди на нашите простори. Има долгогодишна кариера, па поради тоа не изненадува фактот дека има толку многу...

Балкан

Денеска во БиХ е прогласен за Ден на жалост за осумте тинејџери кои беа пронајдени мртви во викендичка во селото Трибистово, Посушје каде биле собрани за да ја...