Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ГОЦА ТРЖАН БЕЗ ВЛАКНА НА ЈАЗИКОТ ПРОЗБОРЕ ЗА СЕ*СОТ: “Има ли фантазија која сакаш да ја реализирам?”

Пејачката Гоца Тржан е позната по тоа што отворено и без нема проблем да зборува нејзиниот сексуален живот воопшто како и за интимата со нејзиниот сопруг Раша Новаковиќ.

Таа вели дека во нејзината врска е се како што треба и никогаш не би менувала ништо.

Што се однесува до нашата интимна врска, сето тоа е врвно. Никогаш не би го менувала тоа. Тоа е исклучително важна точка во нашата врска – рече Гоца, додека Раша се согласи.

– Таа ставка е важна за мене и за неа – рече Новаковиќ, а потоа пејачката рече:

Има ли фантазија што сакаш да ја реализирам?, рече таа во реалното шоу „Мојот совршен брак“.

Инаку, Гоца Тржан отскогаш била отворена по прашање на сексот и не ретко открива детали од брачната интима.

најчитани вести

Забава

Жителите на Нови Сад влегоа во 1977 година заедно со најважниот гостин во земјата – Јосип Броз Тито. Беше голема чест за власта во...

Забава

Лепа Брена важи за една до најголемите ѕвезди на нашите простори. Има долгогодишна кариера, па поради тоа не изненадува фактот дека има толку многу...

Забава

Не велат залудно – пазете што сакате, можеби ќе се оствари. Во случај на една девојка, не само што ѝ се оствари нејзината најголема...

Забава

Групниот с**с е табу тема, па речиси сите ги кријат своите фантазии, но една 62-годишна професорка на факултет за британски „Гардијан“ ги сподели своите...