Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

АЦА ЛУКАС МУ ПИША НА ДЕДО МРАЗ И ГО НАСМЕА РЕГИОНОТ

Аца Лукас напишал писмо во кое ги навел своите желби за 2021 година, но покрај матерјалните работи, пејачот најмногу се задржал на таканаречените “пријатели“.

“Драг Дедо Мраз! Те молам во оваа година да ми ги симнеш од ку***, сите гом** кои ме опкружуваат и мислат дека јас мислам дека ми се пријатели“, ти благодарам многу, Аца Лукас“

најчитани вести

Забава

Жителите на Нови Сад влегоа во 1977 година заедно со најважниот гостин во земјата – Јосип Броз Тито. Беше голема чест за власта во...

Забава

Групниот с**с е табу тема, па речиси сите ги кријат своите фантазии, но една 62-годишна професорка на факултет за британски „Гардијан“ ги сподели своите...

Забава

Лепа Брена важи за една до најголемите ѕвезди на нашите простори. Има долгогодишна кариера, па поради тоа не изненадува фактот дека има толку многу...

Балкан

Денеска во БиХ е прогласен за Ден на жалост за осумте тинејџери кои беа пронајдени мртви во викендичка во селото Трибистово, Посушје каде биле собрани за да ја...