Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША КАКВА ШТО НЕ ЈА ПОЗНАВАМЕ – “Ова е апсолутна љубов”

Српската пејачка Јелена Карлеуша многумина ценејќи по тоа што ја гледаат по ТВ екраните, ја доживуваат како многу арогантна и сурова личност, но оние кои приватно ја познаваат за неа велат дека е многу добра личност и човек со големо срце.

Јелена овој пат на својот Инстаграм објави фотографија заедно со нејзината ќерка Ника, а во описот напиша:
– …бидејќи тоа е апсолутен хит, напиша Јелена.

Инаку, неодамна пејачката откри непознати детали за ќерките Атина и Ника.

Ника ги покажува своите чувствува, додека Атина не сака да зборува за тоа. Двете се многу емотивни и чувстивтелни. Со Ника се разбирам само со поглед, многу е интелигентна и врзана за мене.  Понекогаш нејзините изјави се многу зрели како за дете од 11 години. Многу ме потсетува на мене кога бев мала. Од друга страна,  Атина во физичкиот изглед е копија на мене, вели Јелена.

„Атина има 12, а Ника 11 години, рано е зборувам за нивната идна професија бидејќи тоа кај децата се менува од година во година. Тие треба да знаат дека со влегувањето во светот на социјалните мрежи, нивниот раст се забрзува на суров начин. Можам само да кажам дека сум горда на обете, на нивното воспитување и скромност.

Исто така, Јелена по сите шпекулации откри дека е во брак со Душко Тошиќ.

најчитани вести

Забава

Групниот с**с е табу тема, па речиси сите ги кријат своите фантазии, но една 62-годишна професорка на факултет за британски „Гардијан“ ги сподели своите...

Балкан

Денеска во БиХ е прогласен за Ден на жалост за осумте тинејџери кои беа пронајдени мртви во викендичка во селото Трибистово, Посушје каде биле собрани за да ја...

Забава

Жителите на Нови Сад влегоа во 1977 година заедно со најважниот гостин во земјата – Јосип Броз Тито. Беше голема чест за власта во...

Забава

Лепа Брена важи за една до најголемите ѕвезди на нашите простори. Има долгогодишна кариера, па поради тоа не изненадува фактот дека има толку многу...