Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ШОКАНТНА ИСПОВЕД: “Имав се*с со 200 жени, а сега сум заљубен во 201-та девојка и имам огромен проблем…”

По бурниот љубовен живот, во кој, како што тврди, имал секс со 200 жени, еден Британец одеднаш наиде на неочекуван проблем.

  • Со години имав див секс со разни девојки и спиев со повеќе од 200 жени, ја започнува својата приказна Англичанецот.
  • Имам 36 години и работев во Мајорка. Изгледам добро и секогаш го привлекував вниманието на жените кои сакаа да си поминат убаво на годишен одмор, вели тој и продолжува:
  • Морав да се вратам во Велика Британија и да испраќам пораки до старите пријатели за да побарам сместување.
  • На крајот, ми се јави девојката со која работев и ми рече дека можам да бидам кај неа некое време. Таа само што се разведе и живееше сама. Поминаа две недели пред да имаме секс и тогаш започнаа моите проблеми, објаснува човекот.
  • Таа е прекрасна личност и се заљубив преку глава, но се фатив себеси како гледам други жени. Мојата девојка е одлична, но почнувам да се грижам дека никогаш нема да можам да се скрасам покрај една жена, заклучи Британецот.

Одговор на терапевтот: Ова е тотална промена во вашиот живот – од бројни средби со случајни жени, до стабилна врска со само една девојка. Мора да се отворите емотивно за да развиете вистинска интимна врска, што е значително различно од сексот во секојдневна врска.

Ова може да изгледа многу стресно, особено ако сте имале емотивни проблеми кога сте биле млади, но би било штета да ве спречи да доживеете вистинска љубов.

најчитани вести

Македонија

Со заминување на 2020 година си замина и лидерското место во опозицијата од Христијан Мицкоски кај антинато ориентираниот Димитар Апасиев.За прв пат во историјата...

Забава

Медиа.мк се одлучи на новогодишно забавно интервју со популарната српска млада актерка Нина Нешковиќ, која покрај својата невообичаено светла насмевка и прекрасната харизма, носи...

Забава

Либи Пауел е убавица од Австралија која се занимава со фитнес и хара на социјални мрежи. Нејзиниот Instagram има повеќе од милион следбеници, а Лили може...

Забава

Цеца ги воодушеви фановите со видео кое го објави на Инстаграм на кое таа е дефинитивно е во најсекси издание за годинава. Пејачката одлучила да...