Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

За роденден посакала групен се*с – СИТЕ ЗАВРШИЛЕ ВО БОЛНИЦА

Не велат залудно – пазете што сакате, можеби ќе се оствари.

Во случај на една девојка, не само што ѝ се оствари нејзината најголема сексуална фантазија, за нејзиниот роденден, туку го доби и она на што сигурно не се надеваше.

На крајот на краиштата, треба да бидете внимателни во сè што правите, особено кога станува збор за интимни фантазии.

Вака девојката за среќа извади жива глава, но мораше да носи гипс некое време. И тоа на двете нозе.

За што всушност станува збор?

Имено, во една од исповедите на „Reddit“, каде што корисниците беа прашани за најбизарните сексуални искуства што ги имале, се појави девојка која ја раскажа својата приказна – толку шокантна, што луѓето на почетокот не ѝ веруваа, сè додека таа не закачи пишани докази во форма на фотографии со нозете во гипс, но и преписка што ја потврди приказната.

Како што вели, секогаш имала големи сексуални апетити, и била исклучително сексуално активна, но вечно „бегала“ да испроба тројка и со тоа да си ја исполни најголемата желба.

На нејзиниот јубилеен триесетти роденден одлучи да направи голема забава во ресторан на периферијата на градот, а потоа имаше можност да проба секс во тројка со добра пријателка и другар. Одлучија да искористиш приликата некое време и решија да возат малку подалеку, за да бидат сигурни дека никој нема да ги фати или да види што прават.

Како што вели тој, градот е мал, и сите се познаваат, а тие веќе беа доволно пијани да возат некаде подалеку.

Тие се паркираа, се соблекоа и тргнаа во „акција“, а потоа работите тргнаа наопаку. Во еден момент, некој ја удри со нога рачната сопирачка, а автомобилот почнал да се движеше полека, но почнал да забрзува наназад, по падината се додека не удрат во дрвјата. За среќа, резултатот за другите двајца беше таков што едноставно се посрамотија, а несреќната славеничка ги скрши двете нозе. Да бидат работите уште полоши, кога конечно пристигна помошта, по неколку часа молење, ги фатиле како од мајка родени, така што целиот град откри што всушност прават. Таа вели дека тоа ја погодило повеќе отколку повредите.

  • Оттогаш немам сексуални апетити. Сè ми преседна иако веќе не живеам таму, ја заклучи девојката признанието. Но, секогаш кога одам да ги посетам моите родители, дури и по толку многу години, соседите ме гледаат со тој поглед – знаеме што направи!

Едно е сигурно – ако веќе планирате вакви „потфати“, бидете попаметни и повнимателни од оваа девојка. И секако, никогаш не пробувајте го тоа во автомобил.

најчитани вести

Македонија

Со заминување на 2020 година си замина и лидерското место во опозицијата од Христијан Мицкоски кај антинато ориентираниот Димитар Апасиев.За прв пат во историјата...

Забава

Медиа.мк се одлучи на новогодишно забавно интервју со популарната српска млада актерка Нина Нешковиќ, која покрај својата невообичаено светла насмевка и прекрасната харизма, носи...

Забава

Либи Пауел е убавица од Австралија која се занимава со фитнес и хара на социјални мрежи. Нејзиниот Instagram има повеќе од милион следбеници, а Лили може...

Забава

Цеца ги воодушеви фановите со видео кое го објави на Инстаграм на кое таа е дефинитивно е во најсекси издание за годинава. Пејачката одлучила да...