Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

НАЈДОБРИОТ СЕК*И СОВЕТ за максимално задоволство: Жени, само еден збор ве дели од МАКСИМАЛНО УЖИВАЊЕ, ќе ве изненади кој е тој!

Дали знаете што е поентата? Ние ќе ви објасниме!

Интензивниот оргазам е нешто што сите се обидуваме да го постигнеме, а има и трикови кои го олеснуваат тоа!

Знаете за позата кога жената е горе, таканаречениот „каубој“ и дали знаете што треба да правите додека сте горе?

Инаку, и мажите ја обожаваат оваа поза, бидејќи покрај интензивното чувство, тие можат да го набљудуваат и допираат и женското тело, и да уживаат во нејзиното уживање.

И советот за жените е следен – додека сте горе, обидете се да „напишете“ еден збор со колковите. Секс експерти велат, нека биде „кокос“, англиски збор за кокос, на латиница. Ако ги напишете овие букви со колковите, имате совршена комбинација на брзи и бавни, кружни и нагоре и надолу движења, а уживањето е загарантирано!

најчитани вести

Х-Фајлс

„Кафето е култура и традиција. Навредите и лутењето се знак на некултура и слабост, а зависта го јаде човекот од внатре“. Вака директорот на...

Македонија

ВМРО-ДПМНЕ има сериозен проблем кога во ситуација на општа разочараност од работењето на владата, не може да направи двоцифрена предност пред СДСМ.Наместо огромна разлика...

Македонија

Со заминување на 2020 година си замина и лидерското место во опозицијата од Христијан Мицкоски кај антинато ориентираниот Димитар Апасиев.За прв пат во историјата...

Забава

Медиа.мк се одлучи на новогодишно забавно интервју со популарната српска млада актерка Нина Нешковиќ, која покрај својата невообичаено светла насмевка и прекрасната харизма, носи...