Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

МАЕСТРАЛНО: Човек со гласна музика го исчисти снегот од колата (видео)

Музиката не е само за духот, инспирација и рекреација.

Таа може да биде изненадувачки корисна во некои секојдневни работи, како што е чистење на схегот од автомоболот.

Чистењето на снегот од автомобилот може да биде много досадно, но човекот кој се гледа на видеото подолу си окрил интересен начин како да го прави тоа со помош на гласната музика.

најчитани вести

Македонија

Со заминување на 2020 година си замина и лидерското место во опозицијата од Христијан Мицкоски кај антинато ориентираниот Димитар Апасиев.За прв пат во историјата...

Забава

Медиа.мк се одлучи на новогодишно забавно интервју со популарната српска млада актерка Нина Нешковиќ, која покрај својата невообичаено светла насмевка и прекрасната харизма, носи...

Свет

Американецот Бил Бентер е веројатно единствениот милијардер во светот кој своето незамисливо богатство го стекнал со обложување. Овој генијалец успеа да го победи системот!...

Забава

Либи Пауел е убавица од Австралија која се занимава со фитнес и хара на социјални мрежи. Нејзиниот Instagram има повеќе од милион следбеници, а Лили може...