Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ГОРИ ИНСТАГРАМ: КАЈЛИ ја испрати 2020-та во најжешкото издание досега (ФОТО)

Најмладата милијардерка на светот, Кајли Џенер, го загреа интернетот со нови фотографии во бикини.

Имено, ријалити sвездата и инфлуенсерка деновиве престојува во Аспен, Колорадо, и покрај толку многу снег, таа размислува и за неодамнешното потопло време и фотографијата во Лос Анџелес што ја направи непосредно пред патувањето на планините.

„Впливав во 2021 година“, напиша таа во описот на фотографијата.

најчитани вести

Х-Фајлс

„Кафето е култура и традиција. Навредите и лутењето се знак на некултура и слабост, а зависта го јаде човекот од внатре“. Вака директорот на...

Македонија

ВМРО-ДПМНЕ има сериозен проблем кога во ситуација на општа разочараност од работењето на владата, не може да направи двоцифрена предност пред СДСМ.Наместо огромна разлика...

Македонија

Со заминување на 2020 година си замина и лидерското место во опозицијата од Христијан Мицкоски кај антинато ориентираниот Димитар Апасиев.За прв пат во историјата...

Забава

Медиа.мк се одлучи на новогодишно забавно интервју со популарната српска млада актерка Нина Нешковиќ, која покрај својата невообичаено светла насмевка и прекрасната харизма, носи...