Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Јелена Карлеуша само по долна облека честита нова година – ГОРИ ИНСТАГРАМ (фото)

Српската пејачка Јелена Карлеуша со последната фотографија која ја објави на социјалните мрежи, ги остави мажите со отворена уста.

„Дали си бил добар оваа година?“ напиша таа на фотографијата на која е облечена како секси Баба Мразица. 
 

најчитани вести

Македонија

„Охридскај“ пишува дека спортската обложувалница „Спорт-Лаиф“ се соочува со проблеми затоа што треба да му исплати на еден човек во Охрид дури седум милиони евра,...

Х-Фајлс

„Кафето е култура и традиција. Навредите и лутењето се знак на некултура и слабост, а зависта го јаде човекот од внатре“. Вака директорот на...

Македонија

ВМРО-ДПМНЕ има сериозен проблем кога во ситуација на општа разочараност од работењето на владата, не може да направи двоцифрена предност пред СДСМ.Наместо огромна разлика...

Македонија

Првите луѓе на Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски се залагаат за реформи во образовниот систем, но преку враќање назад 1200 години.Имено, директорот на проопозициската...