Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Цеца никогаш попровокативна -Со провиден фустан ги ИЗЛУДЕ МАЖИТЕ (фото)

Цеца ги воодушеви фановите со видео кое го објави на Инстаграм на кое таа е дефинитивно е во најсекси издание за годинава. Пејачката одлучила да облече краток проѕирен фустан со чипка во кој изгледа прекрасно.

Додека Цеца позираше нејзините фанови плакнеа очи, а дали станува збор за фотосесија или реклама засега е нејасно.

Позитивните коментари за пејачката само се нижеа, додека таа само си ја работеше својата работа најдобро што знае.

најчитани вести

Х-Фајлс

„Кафето е култура и традиција. Навредите и лутењето се знак на некултура и слабост, а зависта го јаде човекот од внатре“. Вака директорот на...

Македонија

ВМРО-ДПМНЕ има сериозен проблем кога во ситуација на општа разочараност од работењето на владата, не може да направи двоцифрена предност пред СДСМ.Наместо огромна разлика...

Свет

Никола Тесла е еден од најголемите генијални умови во историјата на човештвото. Според многумина тој „го измисли 20“ век, а неговото место во историјата...

Македонија

„Успеавме во битката да не се потрошат 33 милиони евра со 21 часовна дебата без престан. Продолжуваме во битка за правда и битка за...