Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ХАОС ВО ЗАДРУГА: Кристијан Голубовиќ полуде – ЕДВАЈ ГО ЗАДРЖАА (видео)

Еден од инцидентите кои се случија во Задруга беше тој кога Тара Симов го испровоцира Кристијан Голубовиќ, кој почна да пцуе и да трча по Белата куќа и на крајот да ја гаѓа со јајца.

Тара не ја криеше намерата да го испровоцира Кристијан и да го дисквалификува, и постојано го „пецкаше“, а тоа беше доволно за Кристијан да ги загуби нервите.

За среќа, не се случи физички контакт, иако девојката дефинитивно успеа да го налути Кристијан, кого не можеа да го задржат ниту четири лица од обезбедувањето во Задруга.

Како изгледаше овој драматичен момент, погледнете во видеото од 1.00, па натаму.

најчитани вести

Х-Фајлс

„Кафето е култура и традиција. Навредите и лутењето се знак на некултура и слабост, а зависта го јаде човекот од внатре“. Вака директорот на...

Македонија

ВМРО-ДПМНЕ има сериозен проблем кога во ситуација на општа разочараност од работењето на владата, не може да направи двоцифрена предност пред СДСМ.Наместо огромна разлика...

Македонија

Првите луѓе на Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски се залагаат за реформи во образовниот систем, но преку враќање назад 1200 години.Имено, директорот на проопозициската...

Свет

Никола Тесла е еден од најголемите генијални умови во историјата на човештвото. Според многумина тој „го измисли 20“ век, а неговото место во историјата...