Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ФАТАЛНА УБАВИЦА: Тренира секој ден и ги полудува мажите на инстаграм (фото)

Либи Пауел е убавица од Австралија која се занимава со фитнес и хара на социјални мрежи.

Нејзиниот Instagram има повеќе од милион следбеници, а Лили може да се пофали со брутално добра фигура.

Screenshot_2020-12-30 FATALNA AUSTRALIJANKA I BIKINI ŠAMPIONKA Trenira pet do šest puta nedeljno i hara društvenim mrežama [...](1)
Screenshot_2020-12-30 FATALNA AUSTRALIJANKA I BIKINI ŠAMPIONKA Trenira pet do šest puta nedeljno i hara društvenim mrežama [...]

Секој мускул на нејзиното тело е совршено оцртан, и како не би можела, кога оди во теретана пет до шест пати неделно.

Screenshot_2020-12-30 FATALNA AUSTRALIJANKA I BIKINI ŠAMPIONKA Trenira pet do šest puta nedeljno i hara društvenim mrežama [...](4)
Screenshot_2020-12-30 FATALNA AUSTRALIJANKA I BIKINI ŠAMPIONKA Trenira pet do šest puta nedeljno i hara društvenim mrežama [...](2)

Либи е исто така шампион во бикини во Австралија, но и мајка на ќерка што ја доби во 2017 година, а идентитетот на таткото го крие од јавноста.

најчитани вести

Х-Фајлс

„Кафето е култура и традиција. Навредите и лутењето се знак на некултура и слабост, а зависта го јаде човекот од внатре“. Вака директорот на...

Македонија

ВМРО-ДПМНЕ има сериозен проблем кога во ситуација на општа разочараност од работењето на владата, не може да направи двоцифрена предност пред СДСМ.Наместо огромна разлика...

Македонија

Првите луѓе на Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски се залагаат за реформи во образовниот систем, но преку враќање назад 1200 години.Имено, директорот на проопозициската...

Македонија

„Успеавме во битката да не се потрошат 33 милиони евра со 21 часовна дебата без престан. Продолжуваме во битка за правда и битка за...