Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Андријана Кеш ја полуде јавноста во црвен фустан (фото)

Македонска пејачка Андријана Кеш поради вирусот нема долго време настапи, но сите сигурно ја паметите по нејзините одлични настапи.

Нова Година и Божиќ нема да минат без новогодишните емисии на телевизиите, па затоа деновиве се снимаше новогодишна музичка емисија во која се собраа македонски пејачи, а меѓу нив беше и Адријана Кеш, односно Адријана Ацевска.

Адријана беше облечена во црвен фустан кој имаше огромно де*0лте и со својот стајлинг се пофали на социјалните мрежи, а речиси никој не остана рамнодушен, па затоа доби голем број комплименти дека изгледа совршено.

најчитани вести

Х-Фајлс

„Кафето е култура и традиција. Навредите и лутењето се знак на некултура и слабост, а зависта го јаде човекот од внатре“. Вака директорот на...

Македонија

ВМРО-ДПМНЕ има сериозен проблем кога во ситуација на општа разочараност од работењето на владата, не може да направи двоцифрена предност пред СДСМ.Наместо огромна разлика...

Македонија

Првите луѓе на Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски се залагаат за реформи во образовниот систем, но преку враќање назад 1200 години.Имено, директорот на проопозициската...

Македонија

„Успеавме во битката да не се потрошат 33 милиони евра со 21 часовна дебата без престан. Продолжуваме во битка за правда и битка за...