Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

САНДРА АФРИКА ГО ЗАПАЛИ ИНСТАГРАМ, на неа само ланчиња, сè се гледа! (Фото)

Сандра Африка се потруди за празниците да изгледа одлично, а тоа го сподели со фановите на Инстаграм.

Пејачката која сака да се облекува провокативно, овој пат многумина ги остави без текст. Африка облече провиден фустан, кој на себе имаше кристали, но и ланчиња кои откриваат што носи на себе.

Сандра имаше долна облека, која можеа да ја забележат сите на фотографиите, а под неа пристигнаа само комплименти од фановите.

„Преубава… Грмиш… Каква риба…“, беа само дел од коментарите кои ги испратија фановите кон младата и згодна пејачка.

најчитани вести

Македонија

„Охридскај“ пишува дека спортската обложувалница „Спорт-Лаиф“ се соочува со проблеми затоа што треба да му исплати на еден човек во Охрид дури седум милиони евра,...

Македонија

На 25.12.2020 во 18.30 часот во СВР Скопје, Б.С.(50) од с.Шишево,скопско пријавил дека околу 14.50 часот додека бил на работно место во фирма на...

Македонија

Првите луѓе на Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски се залагаат за реформи во образовниот систем, но преку враќање назад 1200 години.Имено, директорот на проопозициската...

Македонија

„Успеавме во битката да не се потрошат 33 милиони евра со 21 часовна дебата без престан. Продолжуваме во битка за правда и битка за...