Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

НЕМА ДА ВИ БИДЕ ЛЕСНО ПОСЛЕ ОВА: МАЈА БЕРОВИЌ ГОЛА ВИ ЧЕСТИТА ПРАЗНИЦИ (фото)

Пејачката Маја Беровиќ ги навикна на своите обожаватели и следбеници на Инстаграм повремено да ги почестува со провокативни фотографија.

Така беше и сега, но сепак, се чини дека сега успеа да се надмине себеси. Маја позираше во никогаш досега попровокативно издание, и тоа без градник.

Таа со своите жешки фотографии им посака на сите среќни претстојни празници, а комплиментит не престануваат да доаѓаат.

Ова не е ппрв пат таа да објавува разголени фотографии кога сака нешто важно да потенцира. Фановите се сеќаваат дека кога го објави новиот албум исто така сподели разголени фотографии истакнувајќи го прекрасното тело.

Популарната пејачка изгледа неверојатно и подобро од кога било, па затоа не изненадува што таа доби голем број на коментари и лајкови за кратко време

најчитани вести

Македонија

„Охридскај“ пишува дека спортската обложувалница „Спорт-Лаиф“ се соочува со проблеми затоа што треба да му исплати на еден човек во Охрид дури седум милиони евра,...

Македонија

ВМРО-ДПМНЕ има сериозен проблем кога во ситуација на општа разочараност од работењето на владата, не може да направи двоцифрена предност пред СДСМ.Наместо огромна разлика...

Х-Фајлс

„Кафето е култура и традиција. Навредите и лутењето се знак на некултура и слабост, а зависта го јаде човекот од внатре“. Вака директорот на...

Македонија

Првите луѓе на Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски се залагаат за реформи во образовниот систем, но преку враќање назад 1200 години.Имено, директорот на проопозициската...