Connect with us

Hi, what are you looking for?

Свет

НЕВЕРОЈАТНО: Изградил тунел за да се гледа со љубовницата, но му се случи шок

Необична приказна за неверство и љубов беше откриена последните денови во мексиканските медиуми. Ѕидар изградил тунел под неговата куќа, кој се поврзувал со куќата на омажената соседка, но заедно живееле вонбрачна врска.

Ѕидарот познат како Алберто успеал да го изгради тајниот премин патека за да се среќава со неговата љубовница Памела во градот Вилас дел Прадо во Тихуана, додека нејзиниот сопруг одел на работа како обезбедување.

Двојката успеа да ја чува во тајност својата љубовна врска, сè додека еден ден сопругот на Памела се врати дома рано ги фати на дело. Хорхе видел дека некој има во станот кој  потоа исчезна.
Тоа што го виде го натерало да започне проверки низ куќата. Тој нашол тунел зад каучоткој водеше до куѓата на неговиот сосед Алберто.

најчитани вести

Македонија

„Охридскај“ пишува дека спортската обложувалница „Спорт-Лаиф“ се соочува со проблеми затоа што треба да му исплати на еден човек во Охрид дури седум милиони евра,...

Македонија

ВМРО-ДПМНЕ има сериозен проблем кога во ситуација на општа разочараност од работењето на владата, не може да направи двоцифрена предност пред СДСМ.Наместо огромна разлика...

Х-Фајлс

„Кафето е култура и традиција. Навредите и лутењето се знак на некултура и слабост, а зависта го јаде човекот од внатре“. Вака директорот на...

Македонија

Првите луѓе на Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски се залагаат за реформи во образовниот систем, но преку враќање назад 1200 години.Имено, директорот на проопозициската...