Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

ЛЕБРОН ПОЛУДЕ ОД БЕС! Лут е затоа што неговиот син (16) е поврзан со 30 години постара се*с бомба! (ФОТО)

Најдобриот кошаркар на денешницата Леброн Џејмс и неговата сопруга Савана Бринсон се бесни на медиумите во Соединетите држави затоа што го поврзуваат нивниот малолетен син Брони (16) со поранешната сопруга на Скот Пипен, Ларса Пипен (46).

Сè започна кога на младиот Брони му се допадна сликата на Ларса на социјалните мрежи. После тоа, почнаа да кружат гласини и пристигнаа разни коментари, особено затоа што Ларса е позната како некоја што „паѓа на млади момци“, а кратко потоа се огласи и самиот Леброн.

  • Во моментите кога сето ова се случува во светот, вие зборувате за ова срање. Тој е малолетник и не ми е гајле што го сметате за позната личност, тој е дете и ова срање треба да престане – напиша Леброн на Instagram, а потоа асот на Лејкерс интервенираше со коментар:
  • ДОБРО! Се закачивте со погрешниота. Среќно, нема да биде убаво!

Младиот Брони се бранеше со тоа дека „лајкнал фотографија од пријателка на неговата мајка“. Пресудете сами колку тоа убедливо звучи.

најчитани вести

Македонија

„Охридскај“ пишува дека спортската обложувалница „Спорт-Лаиф“ се соочува со проблеми затоа што треба да му исплати на еден човек во Охрид дури седум милиони евра,...

Македонија

На 25.12.2020 во 18.30 часот во СВР Скопје, Б.С.(50) од с.Шишево,скопско пријавил дека околу 14.50 часот додека бил на работно место во фирма на...

Забава

Пејачката Сандра Африка не крие дека нема среќа во љубовта и дека досегашниот избор на парнери не бил доволно добар за да се венча...

Македонија

Првите луѓе на Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски се залагаат за реформи во образовниот систем, но преку враќање назад 1200 години.Имено, директорот на проопозициската...