Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

КИЈА ПРЕТЕРА – РАШИРИ НОЗЕ НА ИНСТАГРАМ И ЈА ПОЛУДЕ ЈАВНОСТА (фото)

Кристина Кија Коцкар направи жешко селфи во огледало кое ги збудале припадниците на посилниот пол.

Пејачката и победничка на првата сезона во Задруга седна на под, ги рашири нозете, а беше во га*ички, дуксер и долги чорапи.

Кија јасно ги покажа нејзините облини и ја исполни нејзината намера да ги возбуди мажите. Таа ја постави провокативната слика на социјалните мрежи.

Кија меѓу нозете стави и стикер од елка, а постојат многу коментари за нејзиното најпровокативно издание досега.

најчитани вести

Македонија

„Охридскај“ пишува дека спортската обложувалница „Спорт-Лаиф“ се соочува со проблеми затоа што треба да му исплати на еден човек во Охрид дури седум милиони евра,...

Македонија

На 25.12.2020 во 18.30 часот во СВР Скопје, Б.С.(50) од с.Шишево,скопско пријавил дека околу 14.50 часот додека бил на работно место во фирма на...

Забава

Пејачката Сандра Африка не крие дека нема среќа во љубовта и дека досегашниот избор на парнери не бил доволно добар за да се венча...

Македонија

Првите луѓе на Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски се залагаат за реформи во образовниот систем, но преку враќање назад 1200 години.Имено, директорот на проопозициската...