Connect with us

Hi, what are you looking for?

Забава

Џенифер Анистон и на 51 година го здрма ИНСТАГРАМ (фото)

Познатата американска актерка, Џенифер Анистон на големо се коментира по социјалните мрежи.

Таа неодамна сподели видео на кое се гледа како вежба јога во теретана

51-годишната и покрај годините покажа дека нејзиното тело е совршено.

Ова објавено видео беше дел од реклама во која ја снимала Анистон.

Таа одлучи да ја остави косата пуштена под раменици, и со нежна шминка на лицето.

Џенифер инаку е позната по нутриционистичките совети што ги споделува со нејзините следбеници.

најчитани вести

Македонија

„Охридскај“ пишува дека спортската обложувалница „Спорт-Лаиф“ се соочува со проблеми затоа што треба да му исплати на еден човек во Охрид дури седум милиони евра,...

Македонија

На 25.12.2020 во 18.30 часот во СВР Скопје, Б.С.(50) од с.Шишево,скопско пријавил дека околу 14.50 часот додека бил на работно место во фирма на...

Забава

Пејачката Сандра Африка не крие дека нема среќа во љубовта и дека досегашниот избор на парнери не бил доволно добар за да се венча...

Македонија

Првите луѓе на Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски се залагаат за реформи во образовниот систем, но преку враќање назад 1200 години.Имено, директорот на проопозициската...